Xiaomi Mi Mix 3 Üstün Kızak Performansı ile Dikkat Çekiyor

Xiaomi Mi Mix 3 Üstün Kızak Performansı ile Dikkat Çekiyor!

Her geçen gün yeni kızaklı akıllı telefon modelleri ile karşılaşıyoruz. Bu modellerin 2019 yılında oldukça trend olacağı düşünülürken telefon üreticileri de bir yandan yeni modellerini tanıtmaya devam ediyor. Sürgülü/kızaklı akıllı telefonlardan biri olarak kendini gösteren Xiaomi Mi Mix 3, oldukça etkili bir kızak dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor. Çünkü yapılan testler sonucunda Xiaomi Mi Mix 3 kızaklı akıllı telefon tam 600 bin ve üzeri denemeye dayandığını gösterdi.

Xiaomi Mi Mix 3 Kızak Sistemi NE Kadar Dayanıklı

Kızaklı telefon modellerinde herkesin aklında ilk soru sürgülü sistemin dayanıklılığı üzerine. Pek çok kişi özellikle kızak sisteminde yaşanacak sıkıntılardan dolayı trend olma yolunda ilerleyen kızaklı akıllı telefon modellerine şüphe ile yaklaşıyordu. Ancak yazımızda yer alan videoda yeni Mix 3 modelinin kızak sisteminde oldukça etkili sonuçlar ortaya çıkmış durumda. Rakipleri Lenovo Z5 Pro ve Honor Magic 2 akıllı modelleri karşısında yer alacak kızaklı Xiaomi Mi Mix 3, kızak sisteminde oldukça dikkat çekici bir dayanıklılık sunuyor. Xiaomi resmi olarak yaptığı açıklamada kızak sisteminin 300 bin kez açılıp kapanmaya dayandığı belirtiyor. Fakat akıllı modeldeki kızak sistemi yapılan resmi açıklamanın 2 katı seviyesinde bir dayanıklılığa sahip. Çünkü videoda görünen Xiaomi Mi Mix 3 modelinin 600 binden fazla açılıp kapanmaya karşı dayanıklı olduğu gösteriliyor.

Kızak sistemi yer alan akıllı modeller için günlük kullanım konusunda bir hesaplama yapılmış. Bir kullanıcının telefon kızağını günde 100 kez açıp kapatarak 300 bin üzeri seviyelere ulaşması için ortalama 9 yıl gerekiyor. Görüldüğü gibi kızak sistemi oldukça uzun yıllar herhangi bir sorun çıkarmayacağını testlerle kanıtlamış durumda. Hatta 600 bin kez açılıp kapanmaya dayanan kızak sistemi bu yönüyle kullanıcıların kolay kolay ulaşamayacağı bir kullanım sunuyor. Çünkü 600 bin açıp kapama için gereken süre ortalama 17 yılı bukuyor.

Xiaomi Mi Mix 3 10 GB RAM Sürümü Palace Museum Edition

Kızak sisteminin dayanıklı ve uzun ömürlü olacağı konusunda kullanıcıların içini rahatlatan Xiaomi, ayrıca yeni modelinde 10 GB RAM kapasitesine sahip bir sürüm çıkarmayı düşünüyor. Yeni sürümün adı ise yapılan açıklamalara göre Palace Museum Edition. 10 GB RAM ile gelecek olan model, Palace Museumortalığı ile piyasaya sürülecek. Farklı bir tasarım ile karşımıza çıkacak olmasının yanında Xiezhi’nin logosunu da üzerinde bulunduracak. Ayrıca Palace Museum Editionkendine özel bir arayüz ile kullanıcılara sunulacak ve kutu içeriği normal modellerin kutularına göre daha dolu olacak. Yeni modelin fiyatı konusunda henüz net bir açıklama yapılmış değil. Piyasaya çıkacağı zaman içinse Xiaomi tarafından yeni bir açıklama yapılmadı. Ancak öncelikle normal sürümün daha sonra ise Palace Museum Editionsürümünün piyasaya sürüleceği gelen haberler arasında yer alıyor.

Xiaomi Mi Mix 3 Üstün Kızak Performansı ile Dikkat Çekiyor

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s